Mayeri Sensitive želeja trauku mazgājamai mašīnai 600ml (10/680)

Artikuls Cena ar PVN Daudzums
K465 9.32 EUR

Želeja trauku mazgājamai mašīnai satur mazgāšanas līdzekli, skalošanas līdzekli, ūdens mīkstinātāju, stikla aizsardzības līdzekli un sāli. Mazgāšanas līdzeklis rūpīgi attīra traukus un izšķīdina ēdiena paliekas. Skalošanas līdzeklis novērš ūdens traipu veidošanos un piešķir traukiem briljanta mirdzumu. Ūdens mīkstinātājs aizsargā trauku mazgājamo mašīnu no kaļķakmens veidošanās. Stikla aizsardzības līdzeklis novērš traipu un svītru veidošanos uz stikla traukiem un galda piederumiem.
Lietošana: ielejiet želeju mazgāšanai paredzētajā dozēšanas nodalījumā atbilstoši dozēšanas norādījumiem. Produkts nav piemērots mazgāšanai ar rokām.
Šis mazgašanas līdzeklis ar ekomarķējumu lieliski iedarbojas zemās temperatūrās no 50°C. Izvēlieties trauku mazgājamai mašīnai mazgāšanas ciklu zemā temperaturā, mazgājiet ar pilnu slodzi un nepārsniedziet ieteicamo devu. Tas samazina elektroenerģijas un ūdens patēriņu, kā arī samazina ūdens piesārņojumu. Pārdozējot līdzekli virsmaktīvo vielu atliekas var uzkrāties un veidot plānu slāni uz traukiem. Palieliniet devu ļoti cietam ūdenim (>14°dH) lai uzlabotu mazgāšanas rezultātu. Ja Jums ir jutiga ada, izmantojiet cimdus produkta lietošanas laikā. 
Sastāvs: 15-30% kompleksu veidojošs aģents MGDA, 5-15% nejonu virsmaktīvās vielas, <5% fosfonāti, <5% polikarboksilati, fermenti