Grīdas uzkopšanas iekārta FIMOP

Izmantojot grīdas uzkopšanas iekārtas, manuālo grīdas mazgāšanu nu varat atstāt pagātnē. Līdz šim bija nepieciešamas vairākas birstes, lupatas un spaiņi, bet ar FIMOP uzkopšana būs ērta un vienkārša – viena kustība un grīda ir tīra un sausa.  Ardievu muguras sāpes!

Aprīkots ar diviem ūdens konteineriem, tīrajam un pēc uzkopšanas netīrajam ūdenim, kas tiek novadīts tam paredzētajā traukā ar vakuuma palīdzību. Uzkopšana notiek ar ūdeni un tīrīšanas līdzekļiem, cilindra formas birste efektīvi notīra pat ļoti netīras grīdas. Gumijas sliede savāc visu izmantoto ūdeni, kas tiek novadīts tam paredzētajā konteinerā. Nav jāgaida kamēr grīda nožūs, tā ir sausa uzreiz pēc uzkopšanas.

FIMOP ir viegls, un kompakts, aprīkots ar ērtu, ergonomisku rokturi, kura augstums ir regulējams   ērtai uzkopšanai un pārnēsāšanai. Ideāla manevrētspēja – uzkopšanu var veikt visos virzienos 3600 leņķī. Pateicoties tā nelielajiem izmēriem, viegli piekļūt arī ļoti šaurās vietās bez grūtībām, arī zem galdiem un krēsliem.

Iekārtai ir litija jonu akumulators, kas nodrošina uzlādi kad nepieciešams un iekārta būs gatava darbam vienmēr, kad tā nepieciešama.  Maksimāla jauda un izturība! Ļoti netīrām grīdām iekārta darbosies ar maksimālu jaudu, savukārt pie mazāk netīrām grīdām, tā darbosies normālā režīmā, kas pagarinās akumulatora darbības laiku.

TEHNISKIE DATI  
Darba virsmas platums, mm 340
Ūdens savākšanas sliedes platums, mm 395
Tīrā ūdens konteiners, L 1.2
Netīrā ūdens konteiners, L 1
Cilindra formas birstes diametrs, mm 110
Akumulatora tips, V/Ah Li-ion / 25.6/5.2
Kopējā jauda, W 150
Birstes motora jauda, V/W 24/50
Vakuuma motora jauda.V/W 24/100
Trokšņu līmenis, dB(A) <70
Svars (ar akumulatoru), kg 10
Darbaspēja Līdz 680 kv.m./h
Iekārtas izmēri, mm 395 x 1295 x 445