* MAYERI Sensitive veļas pulveris 2kg (4/220)

* MAYERI Sensitive veļas pulveris 2kg (4/220)

Artikuls Cena ar PVN Daudzums
P838 5.92 EUR8.46
Datu drošības lapa, produkta apraksts:
Fails
P838 MAYERI Sensitive veļas pulveris 2kg.pdf Lejupielādēt

Koncentrēts veļas pulveris ar maigu iedarbību, piemērots mazgāšanai visu veidu veļas mašīnās un ar rokām. Efektīvi izmazgā traipus arī remdenā ūdenī. Satur ūdens mīkstinātāju, kas aizsargā veļas mazgājamo mašīnu no kaļķakmens veidošanās. Nesatur smaržvielas, krāsvielas un alergēnus, tādēļ ir īpaši piemērota cilvēkiem ar jutīgu ādu un ģimenēm ar maziem bērniem. Nesatur fosfātus. Kartona iepakojuma sastāvā ir ≥80% reciklētu materiālu. 
Lietošana: ieteicams baltas veļas mazgāšani. Sekojiet instrukcijai uz iepakojuma un apģērbu ražotāja norādījumiem. Mazgāšanas temperatūra 30-95ºC. Efektīvs pie temperatūras 30ºC. Ja Jums ir alerģija pret mājas putekļiem vai infekcijas slimību gadījumā, gultas veļu vienmēr mazgājiet pie 60ºC. 
Dozācija uz 3-5kg veļas: 
mīksts ūdens < 8 odH
- viegli netīra veļa 30ml 
- vidēji netīra veļa 40ml 
- stipri netīra veļa 55ml 
vidēji ciets ūdens 8-14 odH
- viegli netīra veļa 40ml 
- vidēji netīra veļa 50ml 
- stipri netīra veļa 70ml
ciets ūdens > 14 odH
- viegli netīra veļa 50ml 
- vidēji netīra veļa 65ml 
- stipri netīra veļa 90ml

Sastāvs: 5-15% skābekli saturoši balinātāji, <5% anjonu virsmaktīvās vielas, <5% nejonu virsmaktīvās vielas, <5% fosfonāts, fermenti. 

Produktam ir piešķirts ES ekomarķējums: Ecolabel 

Izmantojot šo mazgāšanas līdzekli, kuram ir piešķirts ekoloģiskais marķējums, un ievērojot lietošanas ieteikumus, mazinās ūdens piesārņojums, atkritumu veidošanās un elektroenerģijas patēriņš.